Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lálo-nález

6. 2. 2009

Dělal jsem si trochu pořádek v kompu a ejhle, co jsem nenašel :-DDD Lálovu hlášku z nějaké pradiskuze v červnu 2007 :-)))

 

 

NWOZROUT

Problém je v tom,že Nacisté měli svého vůdce- jmenoval se Hitler a jak sám víte byl 1/2-žid ! Mein Kampf- mu pomohl myšlenkově sesmolit jeho NEJLEPŠÍ přítel - rakouský žid!!!! jeho cestu na vrchol- platili židé!!! Jeho vyzbrojení- platili židé !! v jeho armádě sloužilo- 17-židovských generálů,165-vysokých židovských důstojníků gen.štábu-v jeho armádě sloužilo 150-200tisíc židovských nižších důstojníků a vojáků s povolením praktikovat židovskou víru !!! Hitler stejně jako Džugašvili jen plnili coby "Vyvolení" plán který se zove NWO !!!!!


lonestarstate

Aha. Takže nacisti byli židi, chápu to správně? Co tedy dělali špatného? Pochybuju, že tobě vadí, že vraždili židy.... promiň, snažím se tě pochopit.

 


NWOZROUT

Ono je potřeba si dát do komplexu- vyhlášení některých vůdců NWO- kde se přímo říká,že se bude muset obětovat i z vlastního židovského sémě- pro vítězství hlavní nosné myšlenky,kterou je NWO !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář